Očkování s rozumem

10. května 2017 v 17:58 | Radana Charlionet
V zásadě jsem proti očkování. Přesněji proti hromadnému očkování, bez přípravy a bez rozmyslu. Mám k tomu hned několik důvodů. Už jen princip očkování je nepřirozeným zásahem do imunitního systému. Po desetiletích hromadného očkování se začíná ukazovat, že očkovaný organismus přestává být odolný proti určitým mutacím virů a bakterií. Paster při svém revolučním objevu vakcíny totiž zapomněl na jednu starou pravdu známou už z dob Hippocratových: "Mikrob je nic, půda je vše." (Microb est rien, le terrain est tous.). Řada lékařů také kritizuje očkování novorozenců. Imunitní systém se po narození vyvíjí a potřebuje k tomu minimálně 12 měsíců. Pokud děti očkujeme dříve, jejich nevyzrálý imunitní systém nedokáže účinně vytvořit protilátky a může docházet k disfunkcím. Multivakcíny pak tento umělý zásah ještě zhoršují. Představte si, do jakého stavu se dostane imunitní systém vašeho dítěte, když mu do těla vpravíte až šest virů a bakterií najednou. Pro celý organismus je to neuvěřitelný šok, který vyčerpává jeho vitalitu a tím i jeho obranyschopnost. Může to být základem nejrůznějších poruch fungování imunitního systému. Naše děti se pak mohou potýkat s neustálými infekcemi dýchacích cest či alergiemi. Tyto souvislosti byly dokázány řádným statistickým šetřením prováděným v Německu od 90. let. Navíc některé nemoci jako například černý kašel nebo tetanus nevytvoří protilátky v těle trvale a můžete je klidně dostat znovu. Dalším důvodem proti očkování jsou adjuventy a konzervanty, které se do očkovacích látek přidávají. Mám zde namysli hliníkové soli, které tělo nedokáže vyloučit. Hliník má nepříznivý důsledek na nervový systém, jelikož, laicky řečeno, otupuje přenos nervových signálů. Dle řady studií tak mohou mít vakcíny vliv na autismus, ale i řadu degenerativních onemocnění jako jsou Alzheimer, Parkinsonova nemoc a další. Další látkou, která od očkování odrazuje je merkur. Na základě rozhodnutí WHO je tato látka zakázána pro léčbu lidského organismu, protože je vysoce toxická. Přes tento zákaz se však dále používá jako konzervant u některých očkovacích látek, které se navíc používají pro očkování dětí. Někdy tak mám pocit, že žijeme v Kocourkově. Proč o těchto pravdách a statistikách oficiální lékařské kruhy mlčí? Vše, jak už to v naší společnosti bývá, je otázka peněz. Vakcíny stojí naše zdravotnictví miliony. Stačí se zamyslet, do čí kapsy ty peníze jdou. Navíc lékaři sami často nevidí, nebo odmítají vidět souvislosti mezi onemocněním a očkováním. A tak se informace o vedlejších následcích očkování nemůže dostat na potřebná místa…
Co si počít rodičové? Očkovat či neočkovat? Nejdřív je důležité vše zvážit zdravým rozumem. Pokud máte rozumného lékaře a máte možnost si říct, které očkování si přejete a které ne, neváhejte. Informujte se a zamyslete se nejdříve nad tím, zda je očkování opravdu nutné. Ptejme se tedy: Zda je dané onemocnění léčitelné? Obrna například není léčitelná. U zdravých dětí jsou však léčitelné všechny dětské nemoci (spalničky, černý kašel, zarděnky, příušnice). Je jisté, že u některých z nich musí rodiče respektovat karanténu a lékař má ohlašovací povinnost, jelikož jsou vysoce infekční. Zda je nemoc smrtelná nebo s rizikem vážných následků? Například toxiny záškrtu mohou mít vážné důsledky pro nervový systém. Očkovací látka snižuje působení těchto toxinů, ale proti samotné bakterii je neúčinná. Jaká je pravděpodobnost, že můžete danou nemoc dostat? Například obrna se momentálně vyskytuje jen v rovníkové Africe a šíří se znečištěnou vodou a fekáliemi. Její výskyt je tedy málo pravděpodobný, pokud však vaše děti nepijí běžně vodu z louže. Nebo taková žloutenka typu B se přenáší především nechráněným pohlavním stykem, přesto je očkování nabízeno už malým dětem.
Pokud jste vše promysleli a rozhodnete se pro očkování je důležité organismus na očkování připravit. K tomu jsou vhodná homeopatika. Pro každou očkovací látku existují homeopatické přípravky (obrna - Gelsemium 5 CH, černý kašel - Pertussinum 5 CH, spalničky - Morbillinum 5 CH, tetanus - Strychninum arsenicosum 5 CH nebo Nux vomica 5 CH ) nebo izoterapeutika dané očkovací látky. Tato homeopatika je potřeba vzít ve dvou dávkách: týden před očkováním, aby připravily imunitní systém na očkovací látku, a dále hned po očkování, čímž zmírní reakci celého organismu a případné vedlejší následky očkování. Ihned po očkování je také dobré přiložit na místo vpichu gázu s pastou zeleného jílu. Zelený jíl pomůže ze vpichu vytáhnout alespoň část toxických látek, které se do těla s očkovací látkou dostaly a snížit případný otok. Gázu je potřeba odstranit nejpozději po dvou hodinách, aby se toxické látky nepřenesly do těla zpět.
Řada lékařů kritizuje hromadné očkování. A je jich čím dál více. Každý člověk je jedinečný a jeho organismus má jedinečné reakce. Navíc nežijeme všichni ve stejném prostředí a podmínkách. Všichni nemáme stejné stravovací návyky. Každý z nás podědil různé zdravotní dispozice. Na to vše by se podle těchto lékařů měl brát zřetel při výběru očkování a jeho frekvence u každého jedince. Pokud vám tento článek stojí za zamyšlení, neváhejte na toto téma hovořit s vašim lékařem. Třeba zasejete semínko, kterým přispějete k rozumné změně zavedeného očkovacího systému.
Zdroje: Dr. Jean Elmiger: La médecine retrouvée, doplněné vydání z roku 1989
Sylvie Simon: Vaccins, mensonges et propagande, doplněné vydání z roku 2013, edice Thierry Souccar
Dr. Albert-Claude Quemoun: Ma bible de l'homéopathie, 2013, edice Quotidien malin,
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Svatá celebrita Svatá celebrita | E-mail | Web | 10. května 2017 v 18:01 | Reagovat

Léčit a vyléčit 8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama